Showing all 6 results

Lasteköögid on tõetruud ning tõesti arendavad

Meie pakutavad puitköögid on hoolikalt viimistletud ning hoitud neutraalsetes värvides. Köögid sobivad seetõttu pea igasse kodusesse interjööri ning sobivad nii poistele kui tüdrukutele kellel on soov saada tõeliseks kokaks.

Igas meie puidust köögis on palju teisaldatavaid ja interaktiivseid elemente – avatavad kapid, valamud kuhu saab vett valada, liigutavad nupud ning kvaliteetsed puidust ja plastikust köögitarvikud.


Lastele mõeldud köök on nagu päris!

Meie pakutavad lasteköögid on hoolikalt viimistletud ja hoitud neutraalsetes värvides, mis mitte ainult ei tööta suurepäraselt igas ruumis, olenemata selle sisustusest, vaid meeldivad nii tüdrukutele kui poistele, kellel on kokaks saamise soov.

Igas meie puidust köögis on palju teisaldatavaid ja interaktiivseid elemente - avatud kapid, eemaldatavad valamud kuhu saab vett valada, liigutatavad nupud ning kvaliteetsest puidust ja plastikust toiduvalmistamise tarvikute komplekt.

Laske lapsel köögivilju pesta, keetke need potis pliidiplaadil mullitades, maitsestage pannil praekotletid ja serveerige siis valmis rooga, isegi kui see on  paberist ja plastiliinist.

Sellistele rollidele sisseelamine aitab lapsel arendada vastutustunnet talle usaldatud ülesande ees ning ta seostab töö lõpetamist rahuloluga pärast toidukorra serveerimist. 

Andke oma lapsele võimalus avastada ja arendada uusi kirgi.