Restorani diivan Wiki

Koostame teile päringu saades personaalse hinnapakkumise. Hind sõltub tellitud diivanite kogusest.

Restorani ja kohvikusse mõeldud diivan mida on Teil võimalik tellida endale sobivates mõõtudes.

Diivan on valmistatud vastupidava konstruktsiooni peale, mis on stabiilne ning teenib Teie kliente pikki aastaid.

Meil on väga suur valik erinevaid kangaid – riidest, kunstnahast ja nahast. Soovi korral saame pakkuda nii vee- kui tulekindlaid kangaid. Kangastega on võimalik tutvuda meie Tallinna esinduses aadressil Betooni 14-6.

Partnerid kelle kangaid me kasutame

Vali sobiv kangas

Restorani diivanid on hinnatud mööbliesemed restoranides ning nende implementeerimine interjööri vajab paindlikkust.

Pakume väga suures valikus erinevaid kangaid alustades traditsioonilisest riidest kuni vee- ja tulekindlate kangasteni välja.

Meie esinduses on kohapeal olemas kõiksugu erinevates värvitoonides kanganäidiseid mille vahel on Teil võimalik langetada lõplik otsus.

Kangaid on võimalik kombineerida ning valmistada näiteks istmeosa nahast ja seljatugi riidest, või vastupidi.

Parima tulemuse saavutamiseks võtke meiega ühendust ning leppige kokku kohtumine.

Dimensioonid

Kõigi diivanite dimensioone on võimalik muuta. Alustades seljatoe kõrgusest ning lõpetades istumisosa sügavuse ja kõrgusega. Meie soov ja eesmärk on pakkuda võimalikult laia tootevalikut kõigile meie klientidele. Parima tulemuse saavutamiseks tule meile külla!

Tootmis- ja tarneaeg

Tavapärane tootmisaeg jääb vahemiku 4-5 nädalat ning sellele lisandub umbes nädal diivanite valmis seadmiseks, et tagada nende turvaline transport. Tellimuse kinnitamise lõppfaasis paneme alati paika lõpliku tähtaja koostöös kliendiga.

Hinnastamine

Restorani diivanite hinnastamine käib peamiselt jooksva meetri aluses. Küll aga võib hind mõnevõrra olla ka muutlik seonduvalt kangast - kui kasutusele on vaja võtta päris nahk või tulekindel kangas, siis suureneb sellest ka jooksva meetri hind.

Küsimuste korral

Võta ühendust meie müügiosakonnaga ning aitame Teie küsimustele leida vastused.

Dione mööbel logo
See veebisait kasutab teie kasutajakogemuse parandamiseks küpsiseid. Veebisaiti kasutades nõustute meie andmekaitsepoliitikaga.