STABIILSED, VASTUPIDAVAD & KVALITEETSED LAUAJALAD

RESTORANI, KOHVIKUSSE, KONTORISSE JA KOJU

Meie lai tootevalik võimaldab sul leida mistahes disainiga lauajalgu enda äripinnale, et need tõesti sobiksid ka interjööriga.

Julgeme ennast pidada antud valdkonnas turuliidriks. Lauajalad on kümne tegevusaasta jooksul olnud alati suur osa meie ettevõtte identiteedist ning selle järgi tunnevad meid ära paljud restorani- ja kohvikupidajad.

Tänaseks päevaks on meie tootevalikusse lisandunud ka reguleeritavad lauajalad.

 

OLULINE

  • Suurem osa mudelitest on meil laos alati olemas.
  • Tallinna klientidel on võimalik kaubale argipäeviti kohe järgi tulla.
  • Transport üle Eesti on kõigest 1-2 tööpäeva.
  • Lauajalgade on võimalik kohapeal tutvuda - leppige selleks ennem aeg kokku.

Näitan kõiki 63 tulemust

Lauajalad igale söögikohale ja äripinnale

Otsite parimaid lauajalgu, mis vastavad teie äri vajadustele ja interjööri stiilile? Tutvustame meie mitmekülgset valikut lauajalgasid, mis sobivad ideaalselt nii restoranidele, kohvikutele, kodusisustusele kui ka kaubanduslikele projektidele.

Restorani Lauajalad - meie restorani lauajalad on loodud vastupidavuse ja stiili kombinatsioonina. Need on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest, mis taluvad igapäevast kasutust restoranis ning pakuvad stabiilsust ja vastupidavust.

Kohviku lauajalad - kohvikute ja kohvikulaadsete kohtade jaoks oleme loonud spetsiaalsed lauajalad, mis lisavad hubasust ja stiili. Need jalad sobivad suurepäraselt väikestele kohvikulaudadele, luues sõbraliku ja kutseva atmosfääri.

Metallist lauajalad - meie metallist lauajalad on kaasaegsed ja vastupidavad. Need sobivad suurepäraselt kaasaegsetesse interjööridesse ning pakuvad tugevat alust, mis kestab aastaid.

Reguleeritavad lauajalad - vajate paindlikkust oma laua kõrguse reguleerimisel? Meie reguleeritavad lauajalad võimaldavad teil kohandada laua kõrgust vastavalt vajadustele, olgu see siis istumis- või seismislauaks.

Oleme uhked oma lauajalgade valiku üle ja usume, et leiate meie seast täpselt need, mis sobivad teie äri vajadustega. Iga lauajalg on loodud pakkuma kvaliteeti ja stiili ning tagama teie klientidele meeldiva kogemuse.

Kui soovite rohkem teavet meie lauajalgade kohta või vajate abi õige valiku tegemisel, võtke julgelt ühendust meie professionaalse tiimiga. Oleme siin, et teid aidata ja jagada rohkem teavet meie toodete kohta.

Dione mööbel logo
See veebisait kasutab teie kasutajakogemuse parandamiseks küpsiseid. Veebisaiti kasutades nõustute meie andmekaitsepoliitikaga.