Terrassitool Leonardo antratsiit

Koostame teile personaalse hinnapakkumise sõltuvalt kogusest.

Leonardo tehnorotangist tool on loodud kaasaegsete kohvikute ja restoranide vajadusi silmas pidades. See on täiuslik stiili ja funktsionaalsuse kombinatsioon. Tugev konstruktsioon vastupidavast tehnorotangist ja alumiiniumist jalad koos pinnasekaitsega tagavad pikaajalise kasutamise. Toolide elegantne klassikaline disain rikastab iga ruumi esteetikat, tagades samal ajal külalistele maksimaalse mugavuse.

Meie tehnorotangist toolid on käsitsi valmistatud.

Istme all olev tehnorotangist rist tagab täiendava stabiilsuse ja vastupidavuse. See tehniline omadus muudab meie tooli intensiivsele kasutamisele vastupidavamaks. Tooliraamid on valmistatud kergest alumiiniumist, mis muudab need kergesti teisaldatavaks ja samas ülimalt vastupidavaks. Alumiiniumkonstruktsioon tähendab ka seda, et toolid on roostekindlad, mis on võtmetähtsusega uueväärse väljanägemise hoidmiseks.

Tehnorotangist tool on kombinatsioon stiilist, mugavusest ja vastupidavusest. See sobib suurepäraselt nii sise- kui välistingimustesse.

Fotodel olevate toodete värvid võivad monitoride ja muude seadmete omaduste erinevuse tõttu tegelikkusest veidi erineda.

Toode on saadaval alates mai 2024

LISAINFO

Kõrgus

84 cm

Laius

54 cm

Kaal

4,64 kg

Istme kõrgus

44 cm

Sügavus

60 cm

Istme laius

38,5 cm

Virnastamine

Kuni 15 tk

Garantii

2 aastat

Dione mööbel logo
See veebisait kasutab teie kasutajakogemuse parandamiseks küpsiseid. Veebisaiti kasutades nõustute meie andmekaitsepoliitikaga.