Terrassitool Lorenzo antratsiit

Koostame teile personaalse hinnapakkumise sõltuvalt kogusest.

Lorenzo tehnorotangist tool on loodud kohvikute ja restoranide jaoks. See tool ühendab vastupidavuse läbimõeldud disainiga, et pakkuda külalistele kohta, kus nad saavad lõõgastuda ja puhata. Tugev tehnorotangist konstruktsioon garanteerib mööbli vastupidavuse ning käetoed suurendavad kasutusmugavust. Stiilne värv sulandub suurepäraselt loodusliku ümbruse ning nii sise- kui ka väliruumides asuvate söögikohtadega.

Meie tehnorotangist toolid on käsitsi valmistatud. Istme all olev tehnorotangist rist tagab täiendava stabiilsuse ja vastupidavuse. See tehniline omadus muudab meie tooli intensiivsele kasutamisele vastupidavamaks. Tooliraamid on valmistatud kergest alumiiniumist, mis muudab need kergesti teisaldatavaks ja samas ülimalt vastupidavaks. Alumiiniumkonstruktsioon tähendab ka seda, et toolid on roostekindlad, mis on võtmetähtsusega uueväärse väljanägemise hoidmiseks.

Tehnorotangist tool on kombinatsioon stiilist, mugavusest ja vastupidavusest. See sobib suurepäraselt nii sise- kui välistingimustesse.

Fotodel olevate toodete värvid võivad monitoride ja muude seadmete omaduste erinevuse tõttu tegelikkusest veidi erineda.

Toode on saadaval alates mai 2024

LISAINFO

Kõrgus

84 cm

Laius

59 cm

Kaal

5,2 kg

Istme kõrgus

42 cm

Sügavus

63 cm

Istme laius

46 cm

Virnastamine

Kuni 9 tk

Garantii

2 aastat

Dione mööbel logo
See veebisait kasutab teie kasutajakogemuse parandamiseks küpsiseid. Veebisaiti kasutades nõustute meie andmekaitsepoliitikaga.