Terrassitool Marcello beež

Koostame teile personaalse hinnapakkumise sõltuvalt kogusest.

Marcello tehnorotangist tool on loodud toitlustusasutusi silmas pidades. Selle kaasaegne disain sobib ideaalselt restoranide ja kohvikute esteetikaga, pakkudes külalistele mitte ainult mugavust, vaid ka silmailu. Marcello terrassitool on ilmastikukindel. See ei ima vett, mis tagab kasutusmugavuse ja seda on lihtne hooldada.

Meie tehnorotangist toolid on käsitsi valmistatud. Iste on kootud tehnoloogias, mis tagab, et see ei deformeeruks. See kudumismeetod tagab istme kuju ja mugavuse säilimise olenemata ilmastikutingimustest.

Tooliraamid on valmistatud kergest alumiiniumist, mis muudab need kergesti teisaldatavaks ja samas ülimalt vastupidavaks. Alumiiniumkonstruktsioon tähendab ka seda, et toolid on roostekindlad, mis on võtmetähtsusega uueväärse väljanägemise hoidmiseks.

Tehnorotangist tool on kombinatsioon stiilist, mugavusest ja vastupidavusest. See sobib suurepäraselt nii sise- kui välistingimustesse.

Fotodel olevate toodete värvid võivad monitoride ja muude seadmete omaduste erinevuse tõttu tegelikkusest veidi erineda.

Toode on saadaval alates mai 2024

LISAINFO

Kõrgus

85 cm

Laius

54 cm

Kaal

4,08 kg

Istme kõrgus

45 cm

Sügavus

62 cm

Istme laius

43 cm

Virnastamine

Kuni 20 tk

Garantii

2 aastat

Dione mööbel logo
See veebisait kasutab teie kasutajakogemuse parandamiseks küpsiseid. Veebisaiti kasutades nõustute meie andmekaitsepoliitikaga.