Restorani diivan Monck

Restorani diivanite kohandamine

Kõiki meie valikus olevaid Restorani diivaneid on võimalik kohandada vastavalt Teie nõudmistele.

Pakume laia valikut eritellimusel valmistatud diivaneid, mida saab kohandada vastavalt teie restorani, hotelli või kohviku stiilile ja ruumile. Meie valikus on üle 100 diivanidisaini, mida saab kohandada täpselt teie vajaduste järgi, et luua külalistele meeldiv ja mugav keskkond.

Kõiki diivaneid saab tellida erimõõtudes ning valida sobiva kanga ja puidutooni.
Kuna meie diivanid on käsitöö, tuleb arvestada väikese mõõtude erinevusega. Pehme mööbli mõõtmete varieeruvus võib olla kuni 5%, sõltuvalt kasutatud kangastest ja viimistlusest.

Tarneaeg

Restorani diivanite tarneaeg on keskmiselt 4-6 nädalat tellimuse kinnitamise ehk ettemaksu laekumise hetkest.

Eritellimusel Restorani diivanid

Restorani diivanid valmivad täpselt selliselt nagu Teie soovite.

Lähtume Teie etteantud mõõtudest, kanga eelistustest ning disaini eelistustest. Kõiki restorani diivaneid on võimalik kohandada ning erinevad mudelid meie kodulehel on pigem alusbaasiks. 

Meil on suur hulk erinevaid kangaid - riidest, kunstnahast, päris nahast, veekindlaid ja tulekindlaid materjale.

Diivanite disaini on võimalik muuta ning saame lamedaid istme- ja seljatugesid soovi korral muuta kuidas iganes Teie soovid on.