Terrassitool Cesare antratsiit

Koostame teile personaalse hinnapakkumise sõltuvalt kogusest.

Cesare terrassitool ühendab vastupidavuse kaasaegse disainiga. Selle alumiiniumkonstruktsioon, mida toetavad peen iste ja seljatugi, garanteerib vastupidavuse ja mugavuse ning lisab samal ajal igasse ruumi elegantsust.

Meie tehnorotangist toolid on käsitsi valmistatud. Iste on kootud tehnoloogias, mis tagab, et see ei deformeeruks. See kudumismeetod tagab istme kuju ja mugavuse säilimise olenemata ilmastikutingimustest.

Tooliraamid on valmistatud kergest alumiiniumist, mis muudab need kergesti teisaldatavaks ja samas ülimalt vastupidavaks. Alumiiniumkonstruktsioon tähendab ka seda, et toolid on roostekindlad, mis on võtmetähtsusega uueväärse väljanägemise hoidmiseks.

Tehnorotangist tool on kombinatsioon stiilist, mugavusest ja vastupidavusest. See sobib suurepäraselt nii sise- kui välistingimustesse.

Fotodel olevate toodete värvid võivad monitoride ja muude seadmete omaduste erinevuse tõttu tegelikkusest veidi erineda.

Toode on saadaval alates mai 2024

LISAINFO

Kõrgus

83 cm

Laius

58 cm

Kaal

3,8 kg

Istme kõrgus

46 cm

Sügavus

62 cm

Istme laius

42 cm

Virnastamine

Kuni 20 tk

Garantii

2 aastat

Dione mööbel logo
See veebisait kasutab teie kasutajakogemuse parandamiseks küpsiseid. Veebisaiti kasutades nõustute meie andmekaitsepoliitikaga.