Metallist riiulid vajamineva hoiustamiseks

Paljudel meist on kodus kelder, pööning, kuur, garaaž või töökoda. Seda tüüpi ruumid kipuvad täituma asjadega ning tihtipeale tekib korrapäratus üllatavalt kiiresti.

Sellistes olukordades on abiks metallist riiulid. Seda tüüpi mööblit iseloomustab ruumi rohkus riiulitel, tugevus, vastupidavus, stabiilsus, aga ka vastupidavus niiskusele ning temperatuuri kõikumisele.

Metallist riiuleid on lihtne kokku panna isegi väheste tehniliste oskustega inimestel, sest need ei nõua tööriistu. Selliste riiulite funktsionaalsus on hämmastav abiline hoiustamisel ning need on väga tasukohase hinnaga.

 

OLULINE INFO

Metallist riiulid on laokaup. Laokaup väljastatakse pärast ostu sooritamist eraisikule või ettevõttele nime alusel. Ise järele tulemiseks on eelnevalt vajalik aeg kokku leppida.
Metallist riiulid on võimalik tellida kulleriga endale sobivasse asukohta või tulla ise järgi Tallinnas aadressile Betooni 14a.

Näitan kõiki 11 tulemust

Dione logo (3)
See veebisait kasutab teie kasutajakogemuse parandamiseks küpsiseid. Veebisaiti kasutades nõustute meie andmekaitsepoliitikaga.