Soovid hinnapakkumist suuremale kogusele? Kirjuta meile.
AADRESS:
Betooni 14-6
KIRJUTA:
info@dione.ee
HELISTA:
(+372) 566 50 556

METALLIST RIIULID HOIUSTAMISEKS

Paljudel meist on kodus kelder, pööning, kuur, garaaž või töökoda. Seda tüüpi ruumid kipuvad täituma asjadega ning tihtipeale tekib korrapäratus üllatavalt kiiresti.

Sellistes olukordades on abiks metallist riiulid. Seda tüüpi mööblit iseloomustab ruumi rohkus riiulitel, tugevus, vastupidavus, stabiilsus, aga ka vastupidavus niiskusele ning temperatuuri kõikumisele.

Funktsionaalsed ja taskukohase hinnaga kvaliteetsed riiulid.

 

OLULINE

  • Metallist riiulid on laokaup.
  • Hoiuriiulite tarneaeg on 1-3 tööpäeva üle Eesti.
  • Lihtne kokku panna - ei nõua tööriistu.
  • Riiulitega on soovi korral võimalik tutvuda meie Tallinna esinduses - kohaletulemisest palume meid eelnevalt teavitada.
  • Küsimuste korral võta kindlasti ühendust meie müügijuhiga.

Näitan kõiki 10 tulemust

Metallist Riiulid - kompaktne, funktsionaalne ja suurepärane hoiustamislahendus

Otsite tõhusat viisi oma esemete korraldamiseks ja hoiustamiseks? Meie metallist riiulid on vastus, pakkudes kompaktsust, kiiret paigaldust ja suurepärast hoiustamisvõimalust kodu, töökoja või garaaži jaoks.

Miks valida meie metallist riiul?

  1. Kompaktsus: meie metallist hoiuriiulid on disainitud ruumi maksimaalseks kasutamiseks. Nende kompaktne konstruktsioon võimaldab teil hoida rohkem esemeid vähem ruumi kasutades, olgu selleks kodune köök, garaaž või töötuba.

  2. Kiire paigaldus: unustage keerulised ja aeganõudvad paigaldusprotsessid. Meie metallist riiulid on loodud kiireks ja lihtsaks paigalduseks. Saate need kiiresti ja hõlpsalt kokku panna ning kasutama hakata.

  3. Suurepärane viis vajamineva hoiustamiseks: metallist riiulid on mitmekülgsed ja sobivad suurepäraselt erinevate esemete hoiustamiseks. Neid saab kasutada nii tööriistade, kodu- kui ka garaažitarvete korraldamiseks, aidates teil leida vajalikud esemed kiiresti ja hõlpsalt.

Lisage oma ruumidele korraldust ja tõhusust meie metallist riiulitega. Need on ideaalne lahendus igale kodule, töökohale või garaažile, mis vajab praktilist ja usaldusväärset hoiustamisvõimalust.

Valige meie tootevalikust oma vajadustele vastav metallist riiul ja naudi korralduse, kompaktsuse ja kiire paigalduse eeliseid juba täna!

Untitled design
See veebisait kasutab teie kasutajakogemuse parandamiseks küpsiseid. Veebisaiti kasutades nõustute meie andmekaitsepoliitikaga.