Restorani diivanid

Restorani diivanid on läbi aega olnud toitlusasutuste üks olulisemaid mööbliesemeid. Need on mugavad, lisavad einestajatele privaatsust ning muudavad kogu interjööri hubasemaks. Meie tootevalikus on suur hulk erineva disainiga Restorani diivaneid. Kõiki valikus olevaid diivaneid on võimalik dimensioonide poolest kohandada vastavalt Teie ootustele. Lisaks dimensioonidele on meil väga suur kanga valik.

Valmistamine & tarneaeg

Valmistame lähtuvalt kliendi soovist ilusaid, mugavaid ja kvaliteetseid Restorani diivaneid. Meie tootevalik on justkui inspriratsiooniks ning väljundi leidmiseks, sest kõiki pakutavaid diivanid on võimalik tellida sobivas mõõdus ja värvis.

Restorani diivanite tootmisajad jäävad vahemikku 3-6 nädalat. Suuresti oleneb tarneaeg juba töös olevatest tellimustest ning Teie telliumuse suurusest.

Kangad ja värvitoonid

Restorani diivanite puhul on oluline sobitada need olemasoleva interjööriga. Kangaste ja erinevate võimalustega on võimalik tutvuda meie kontoris. Kohale tulles näitame teile erinevaid võimalusi, et saaksime toota teile mugava ja silmatorkava mööbli.

Kui teil on vajadus jälgida tuleohutusreegleid näiteks kaubanduspinnal, siis saame pakkuda ka tulekindlat kangast - nagu ikka, erinevates värvitoonides.

Näitan kõiki 18 tulemust

Dione mööbel logo
See veebisait kasutab teie kasutajakogemuse parandamiseks küpsiseid. Veebisaiti kasutades nõustute meie andmekaitsepoliitikaga.