Restorani ja kohviku lauajalad

Restorani mõeldud lauajalg peaks stabiilsuse tagamiseks olema raske, et einestamine oleks kliendile mugav. Vastav info on toodud välja iga lauajala tootelehel.

Lauajalad toimetatakse teieni pakkidena ning tavaliselt koosneb pakk kahest osast - postist ja alusest. 

Suuremad tellimused saadame teieni euroalustel ning väiksemad pakkidena ja kulleri abi. 

 
  • Suur laoseis
  • Kauba kohene kättesaamine Tallinna laost
  • Transport üle Eesti 1-2 tööpäeva

Näitan kõiki 36 tulemust

KIRJUTA VÕI HELISTA

VÕTA ÜHENDUST MEIE MÜÜGIJUHIGA

Müügijuht
RIHO SUIJA

Telefon: (+372) 566 50 556
E-mail: riho@dione.ee

Vastupidavad ja stiilsed restorani lauajalad

Otsid täiuslikke lahendusi, et muuta oma restoran või söögikoht meeldejäävaks ja funktsionaalseks? Tutvustame teile meie kvaliteetseid metallist restorani lauajalgu, mis on loodud vastupidavust, stiili ja mitmekülgsust silmas pidades.

Vastupidav - meie metallist lauajalad on valmistatud kõrgkvaliteetsest metallist, tagades nende vastupidavuse ja pikaealisuse. Need on mõeldud vastu pidama igapäevasele kasutusele ja särama ka aastate möödudes.

Stiilne disain - lauajalad on saadaval erinevates disainides ja viimistlustes, mis võimaldavad teil valida just teie restorani interjööriga sobiva stiili. Olgu see siis kaasaegne, industriaalne või klassikaline - meil on midagi igale maitsele.

Mitmekülgsus - metallist lauajalad on mõedud kasutamiseks erinevatele lauaplaatidele. See annab teile vabaduse luua just selliseid lauad, mis teie restorani kontseptsiooniga kõige paremini sobivad.

Lihtne paigaldus - kohviku lauajalad on varustatud lihtsa paigaldussüsteemiga, mis muudab nende kasutuselevõtu kiireks ja hõlpsaks. See säästab aega ja vaeva, võimaldades teil keskenduda oma restorani äritegevusele.

Oleme uhked oma metallist restorani lauajalgade kvaliteedi ja mitmekülgsuse üle ning usume, et need on ideaalsed valikud igale restoranile või söögikohale. Ärge jätke võimalust kasutamata, et lisada oma restoranile tugev ja stiilne alus - tutvuge meie valikuga juba täna!

Kui soovite rohkem teavet meie metallist restorani lauajalgade kohta või soovite tellimust esitada, võtke meiega ühendust. Oleme alati valmis teid aitama ja jagama rohkem teavet meie toodete kohta.

Untitled design
See veebisait kasutab teie kasutajakogemuse parandamiseks küpsiseid. Veebisaiti kasutades nõustute meie andmekaitsepoliitikaga.