Konverentsi- ja klienditoolid

Koosolekud ja nõupidamised võivad mõnikord kesta mitmeid tunde, seega on mugavuse tagamiseks oluline valida oma ruumidesse sobivad konverentsitoolid. Nagu nimigi ütleb, sobib konverentsitool ka konverentsideks, koolitusteks või suuremateks üritusteks. Hästi valitud konverentsitool võimaldab tooli kasutajal tunda end ka pikema aja vältel mugavalt.

Näitan kõiki 21 tulemust

Kuidas leida sobiv konverentsitool?

Tooli välimus ehk disain on kindlasti esimene asi millele rõhku panna. Ilus seminari- või koosolekuruum ja sellega harmooneeruv mööbel pakuvad kahtlemata silmailu ning loovad kutsuva töökeskkonna. Meie poolt pakutavate koosolekutoolide disaini ja värvivalik on väga lai, mille seast leiab kindlasti sobiva igasse ettevõttesse. Tähelepanu tasub pöörata ka erinevatele materjalidele ja nende omadustele. Näiteks nahast ja kunstnahast ning plastistmega toole on lihtsam puhastada ja hooldada. Tekstiilkattega toolid pakuvad aga pehmust ja soojust. Samuti aitab kangaga kaetud mööbel tagada ruumis parema akustika.

Dione mööbel logo
See veebisait kasutab teie kasutajakogemuse parandamiseks küpsiseid. Veebisaiti kasutades nõustute meie andmekaitsepoliitikaga.