Soovid hinnapakkumist suuremale kogusele? Kirjuta meile.
AADRESS:
Betooni 14-6
KIRJUTA:
info@dione.ee
HELISTA:
(+372) 566 50 556

REGULEERITAVAD LAUAD

Elektrilise reguleerimisvõimalusega kontorilaud loob võimaluse hõlpsasti ja kiiresti kohandada töölaua kõrgust vastavalt vajadusele.

Vaid ühe nupuvajutuse abil on võimalik muuta laua kõrgust vastavalt soovile, võimaldades mugavat istumist või hoopis ergonoomilist seismist. Reaalse ajalise asendi muutmise abil tööprotsessi käigus tõuseb produktiivsus märkimisväärselt ning väheneb alaseljavalu tekkimise tõenäosus.

"Dione tegi eranditult parima pakkumise kogusele mida soovisime. Laudade kokkupanemise järgselt oli ka selge, et kvaliteet on laitmatu. Aitäh!"

Siim Hio, Projektijuht
Funrent OÜ

OLULINE

  • Atraktiivsed hinnad, kvaliteedis järelandmisi tegemata
  • Lai valik erinevas toonis ja mõõdus seisulaudu
  • Kiire transport üle Eesti

Näitan kõiki 18 tulemust

Reguleeritav laud: kohandatav kõrgus, kaasaegne disain ja palju valikuid

Otsite täiuslikku lauda, mis vastaks nii kodusele mugavusele kui ka professionaalsele kontori keskkonnale? Tutvuge meie reguleeritavate laudade valikuga, mis toob teieni kõrge kvaliteedi ja palju eeliseid.

Omadused, mis muudavad meie reguleeritavad lauad eriliseks:

  1. Kohandatav kõrgus: seisulaud võimaldab teil lihtsasti reguleerida laua kõrgust vastavalt teie mugavusele ja vajadustele. Seiske või istuge, leidke see täiuslik asend, mis toetab teie tervist ja produktiivsust.

  2. Kaasaegne disain: meie lauad on disainitud kaasaegselt ja stiilselt, sobitudes suurepäraselt igasse interjööri. Need lisavad teie ruumile elegantsi ja professionaalsust.

  3. Lai valik erinevaid lauaplaadi toone: valige oma lemmiklaud, valides meie mitmekülgsest lauaplaadi toonide valikust, mis sobivad ideaalselt teie ruumi stiiliga.

  4. Vastupidavad lauajalad: valmistatud kõrgekvaliteedilisest materjalist, tagavad meie reguleeritavad lauad vastupidavuse ja pika kasutusea.

  5. Hoiab tervist: reguleeritavad lauad võimaldavad teil leida ergonoomilise positsiooni, mis toetab teie tervist ja vähendab istuva töö negatiivseid mõjusid.

Lisage oma kodule või kontorile paindlikkust ja mugavust meie reguleeritavate laudadega ning looge töö- või õpikeskkond, mis vastab täpselt teie vajadustele. Valige oma lemmikdisain ja alustage täna!

Untitled design
See veebisait kasutab teie kasutajakogemuse parandamiseks küpsiseid. Veebisaiti kasutades nõustute meie andmekaitsepoliitikaga.