Terrassitool Luigi antratsiit

Koostame teile personaalse hinnapakkumise sõltuvalt kogusest.

Luigi terrassitool on viimistletud tehnorotangist nööriga. Antud terrassitool on ilmastikukindel – see ei ima vett, mis tagab kasutusmugavuse ja seda on lihtne hooldada.

Meie tehnorotangist toolid on käsitsi valmistatud. Iste on kootud tehnoloogias, mis tagab, et see ei deformeeruks. See kudumismeetod tagab istme kuju ja mugavuse säilimise olenemata ilmastikutingimustest.

Tooliraamid on valmistatud kergest alumiiniumist, mis muudab need kergesti teisaldatavaks ja samas ülimalt vastupidavaks. Alumiiniumkonstruktsioon tähendab ka seda, et toolid on roostekindlad, mis on võtmetähtsusega uueväärse väljanägemise hoidmiseks.

Tehnorotangist tool on kombinatsioon stiilist, mugavusest ja vastupidavusest. See sobib suurepäraselt nii sise- kui välistingimustesse.

Fotodel olevate toodete värvid võivad monitoride ja muude seadmete omaduste erinevuse tõttu tegelikkusest veidi erineda.

Toode on saadaval alates mai 2024

LISAINFO

Kõrgus

76 cm

Laius

55 cm

Kaal

4,04 kg

Istme kõrgus

45,5 cm

Sügavus

63 cm

Istme laius

43 cm

Virnastamine

Kuni 23 tk

Garantii

2 aastat

Dione mööbel logo
See veebisait kasutab teie kasutajakogemuse parandamiseks küpsiseid. Veebisaiti kasutades nõustute meie andmekaitsepoliitikaga.